| babygirlmeli a întrebat:

Care e treaba cu calugarii aia din Medias care cica rapesc copii si le scot organele genitale? :O. sibienii`.

Răspuns Câştigător
| WestSid3 a răspuns:

Pff laughing
Ne-am mintit noi pe noi. Era vorba ca in Tarnava a fost un targ si acolo oameni in stare de ebrietate au inceput sa "inventeze" povesti. Unii, ascultandu-le povestile au raspandit vestea si tot asa, de la unul la altul.
Miciuni si baliverne!

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e dea ateilor? sau dea catolicilor? care abuzeaza copii de altar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat! mie mi-a au furato pe soramea si i-au luat organele crying eu is din Tg.Mures

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii adevarat...aseara s-au gasit 2 copii morti, cu organele scoase, in apropiere de orasul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii adevarath pe o clg de-a mea a vrut sa o rapeasca dar nu a putut ca a inchis repede usa de la scara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti toti niste prosti. eu sunt din sibiu. si sincer aici toata lumea e ingrozita. multi destepti insa nu cred in asa ceva. si eu nici atat. deci oameni buni. stati chill. ca nu se intampla nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io sunt din Sibiu.nu stiu daca e adevarata fata dar in schimb toata lumea stie de chestia asta. o fata din medias de 14 ani e rapita de 4 zile... poate are vreo legatura.si am mai auzit ca sau mai gasit nu stiu ce cadavre... bafta calugariilor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergeti ma linistiti la liquid sau la kapital ca nu e nimic laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai. Dal naibi de zvon.oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista calugari care rapesc copiii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii zvon in data de 3 decembrie au furat un copil de 8-9 ani din cisnadie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt din sibiu.si nu stiu ce sa cred. unu imi zice ca exista. unu ca nu. m-au zapacit de cap. tata unei prietene care este politist spune ca e doar un zvon.si mama mi-a spus ca doi copii din tg. mures si sibiu.au inventat chestia asta.pe cel din tg mures l-a prins...apoi...si acum la OTV. vb de ei. daca mai aflu ceva va spun.cu mare placere.pentru. ca si mie mi-e teama.desi (poate nu exista)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu am crezut pana azi.Sunt din jud Sibiu si au fost la noi la scoala calugarii si au vazut pe un prof ca s-a apropiat de ei. ceea ce va pot spune e ca au mai fost gasite 2 cadavre. dar nu stiu sa cred sa nu cred. uofff asa m-am saturat de chestiile astea, iar parintii isi duc disperati copii la scoala pentru ca nu stiu ce sa mai creada. daca e adevarat sper ca incurand sa se rezolvewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decii.credetima si eu sunt foarte speriata azi la scoala am auzit
Ca cica un copil de lng satul meu a fost rapt:-s
Imi e si mie destul de frica. Dar sa fim seriiosiioh go onOtv? Nici chiar asa.Aia nu stiu altcvea decat sa infloreasca un mic detaliu.
Asa ca nu va mai temeti si aveti incredere pentru ca daca ar fi adevarat.Fiti siguri ca politia nu era asa de relaxatawinking
Baftaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa zicem ca ar exista! si ce? laughing Sa incearca sa ma "rapeasca" ca ii bat de nu ii mai recunoaste nimeni! :-p Nu sunt eu John Cena dar ca pot sa faca niste popi? sa ma bata rostind rugaciuni? laughing Ei bine... daca intr-adevar exista o sa dispara asa cum au aparut! laughing :-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa crezi asa ceva?laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum exista strutii sa intre cu capu' in ciment asea exista si calugariiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum exista strutii sa intre cu capu' in ciment asea exista si calugariii

| ForbiddenLove a răspuns:

Mai sa fim seriossiii...
si la mine in scoala se vorbeste mult despre acest zvon
dar gandeste-te
-sunt foarte multe variante stupide la povestea asta (fiecare stie altcumva)
-pe net scrie de povestile astea dar politistii spun ca sunt doar zvonuri
-se tot zvoneste ca s-au gasit nu stiu cate cadavre de copii fara organe... daca chiar asa este, de ce nu o aratat nimic la stiri? Politistii ar trebui sa fie in alerta maxima.De ce nu scrie in ziare si apare doar pe net? Ce s-o intamplat cu rudele acelor copii? Nu spun nimic despre acest lucru? Cum de nimeni nu stie de asa ceva?
-brusc cum au inceput zvonurile multi s-au trezit sa vorbeasca ca nu stiu cine o fost omorat acolo, ca i-au vazut, ca au nu stiu ce masina etc laughing
Tie ti se pare adevarata povestea?

| minnieee a răspuns:

Numai acum ai auzit? Era un zvon de Halloween prin oras.Nu a fost nimic, adica nu a fost niciun copil mort. Zvon...

| Princess_2124 a răspuns:

Poi eu chiar nu stiu...

Am auzith ca la noi in oras [Aiud], a fost rapita o fetita chiar din fata blocului.Si pe un fost coleg l-a intrebat un asa ceva daca vrea o bomboana si acesta a inceput sa fuga. Dar faza cu fetita nu stiu daca e reala.asta am auzit si eu. Mie chiar imi e frica.pai nu stiu.si acum 4 ani am auzit zvonul acesta dar atunci eram mica si nu l-am luath in serioss. SPER ca sunt doar vorbe-n vant...