| Rombix a întrebat:

De ce stomatologii te saracesc asa tare de bani?laughing

Răspuns Câştigător
| Vanishgold a răspuns:

In principiu materialele sunt scumpe, dar și ca să ajungi să fii dentist, ai de investit și e normal să vrei să-ți scoți banii într-un fel sau altul. Absolut totul e scump într-un cabinet stomatologic până și dezinfectantul te costă de te ustură.

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Pentru ca este vorba despre ceva de care nu te poti lipsi, adica dinti, vrei nu vrei ai nevoie de dinti sa maninci, deci ei stu asta asa ca jumuleste omu de malai laughing niste escroci.Bine ca deja de concurenta e mare atunci gasesti si dentisti mai ieftini.Mai sunt ca au si asistente,spatiu ala pe care platesc chirie etc,taxe la stat, deci omu trebuie sa si ramana cu ceva.El spune ca materialele is scumpe, aia care le fabrica normal ca stiu ca nau incotro oamenii, dara si ei vor bani multi, unde ai vazut tu dentist prapadit laughing deci tot sectoru asta traieste ceva mai bine, iar daca le spui dau vina uni pe altii laughing

| liliana77any a răspuns:

Pentru ca e mult de munca. laughing