| leuxxx a întrebat:

De ce sunt femeile materialiste?

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Pentru ca banii nu aduc fericirea,
daca sunt prea putiniwinking

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
soothe
| soothe a răspuns:

Femeile au carat si cara lumea asta in spate. Ele rebuie sa se gandeasca ce mancam deseara, ce dam la copil maine, si inca cel putin 10 chestii la care se gandesc numai asa, facand rezumatul rezumatului. Toate astea sunt Materiale coane, sper ca iti dai seama. De aici pana la a face unele exagerari este putina distanta si pana la urma vina nu este asa de mare. Nu le poti baga in aceeasi oala pe toate, insa cred ca ti-am dat o idee a ce se iintampla de fapt. E clar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece exista si barbati afemeiati. Vezi ce frumos suna! Am gasit cobinatia perfecta si raspunsul la intrebare in cateva cuvintehee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu generaliza niciodata Sunt oameni si oameni. Daca era razboi intre barbati si femei se observa asta pana acum. Toti ne dorim ceva fie din pasiune sau fie un moft dupa care am tanjit mult timp...insa persoanele materialiste sunt acelea care nu sunt satisfacute DECAT de materiale...lucruri, chestii care se cumpara etc. Persoanele astea nu prea au sentimente.sunt sarace in imaginatie.