| mentholinks a întrebat:

De ce sunt oamenii asa plictisitori? Oriunde ma uit intalnesc doar aceleasi tipare, obiceiuri, mizerii. Doar astia care se mai drogheaza parca sunt mai breji oleaca dar nici ei. Parca au ajuns niste roboti oamenii, toti sunt doar cu ale lor, se gandesc doar la ei si doar cum sa le fie mai bine si macar de le-ar fi bine dar se vede pe fata lor ca sunt rupti.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ne plictisim de orice in viata, ai incercat sa nu-ti pese de altii si sa iti faci viata singur?

| sierra1 a răspuns:

"De ce sunt oamenii asa plictisitori?"

e părerea ta, anturajul tău

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

"Doar astia care se mai drogheaza parca sunt mai breji oleaca"
Nu stiu ce drogati ai intalnit tu, eu in ultima perioada am intalnit doar tocilari amatori de iarba, unii gay, si nespalati care au descoperit legalele, si cred ca baga iarba. Aia cu clasa ori nu baga des, ori baga deja prafuri si pastile, iar alea ii strica.

Nu stiu ce oameni ai vrea sa vezi, probabil ti-e dor de copilarie, daca te deranjeaza oamenii care isi indreapta energia spre propriile dorinte.

| SilentRain a răspuns:

N-au imaginație, fie sunt prea leneșiwinking

| SilentRain a răspuns:

Mersi mult, fix asa o sa fac laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la ce ai vrea sa se gândească? La tine? La binele tau?
Oamenii sunt plictisitori in momentul in care nu mai estu tu obiectul atenției lor sau cum?

| Jus7t a răspuns:

Întrebarea asta mă duce cu gândul la tipele alea proaste care au așteptări mari pentru că au fost băgate în seamă de băieți care voiau să le ardă și le-a intrat în cap ideea că ele sunt ceva important și își permit să ceară multe și să ofere nimic, că nici nu ar avea ce să ofere ele, pun poze prin care le ies înn evidență anumite părți ale corpului doar ca să atragă atenția, mai un like, mai un comentariu libidinos.

Așa sunt mulți oameni, cer multe și nu oferă nimic.
Găsește pe cineva să îți ofere cam ce oferi și tu.
Cât despre partea cu mizerii, trăim în România, normal că așa sunt majoritatea, ăsta le e nivelul.