| Alëxąndŕą a întrebat:

De ce toate privatele de metin2 care am jucat eu au numai frizuri si vopsea nu au? vreau si eu blonda sunt saman si se potriveste cu vesmant negru mai e coc negru da eu vreau si vopsea si frizuri

1 răspuns:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

La orice joc online este foarte greu să găseşti un server care să aibă toate lucrurile din jocul original funcţionale. Aceste servere sunt piratate şi funcţionează ilegal, dacă datele pe care le folosesc pentru a face serverul sunt protejate de copyright. Ideea este că cel mai sigur mod de a avea toate lucrurile să funcţioneze aşa cum trebuie rămâne tot jocul metin2 original...