| Superior a întrebat:

De ce TPU a devenit asa plictisitor? Putine intrebari,si unele puse la troll,nu prea se mai raspunde cum era acum ceva vreme, moderatorii sterg intrebari/raspunsuri fara motiv.... Mi se pare?

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

A venit vara, lumea e la plaja/munte,, prin baruri rupti de beti, la gratare... etc

| Mayhem666 a răspuns:

Ceva de genul am intrebat si eu ieri

https://www.tpu.ro/......pe-mii-de/

| GoldenZenith a răspuns:

Nu ti se pare. E foarte plictisitor. E de înțeles totuși, a venit vara.

| deeeaqq a răspuns:

Mie îmi dispar şi răspunsurile şterse sad

| Mada1920 a răspuns:

Pentru ca acum majoritatea celor care pun intrebari sunt copii fafa minte, cu gandul numai la sex, cu imaginatie bogata si pusi pe mistouri.

| Speed99 a răspuns:

Nu ti se pare, si eu am observat schimbarea asta de ceva vreme. Intregul site e destul de lent.

| RAY a răspuns:

Sau pus copii pe invatat acum in vacanta

Răspuns utilizator avertizat