| Seiran a întrebat:

De ce se sterg unele intrebari, de obicei cele puse la T/A ~? straight face

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că sunt raportate de cel puţin 2 utilizatori (motivele pot fi diverse).

1 răspuns:
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Pentru ca,uni utilizatori,le raporteaza deoarece poate au avut caracter obscen,ilegal, irelevant, neinteligibil sau spam. Sau nu respecta regulile urmatoare:

1. Respecta regulile de gramatica:

- fiecare propozitie incepe cu litera mare

- nu sunt permise prescurtari de tipul "ca", "dk", "nu stiu", etc...

- evita emoticoanele si semnele de punctuatie excesive: "happy", "big grin", etc...

2. Toate intrebarile conversationale vor fi puse doar in categoria "Conversatie" (pentru a fi usor accesibile si a evita confuzia pentru noi membri)

3. Se accepta doar postarile care sunt intrebari si care pot primi un raspuns din partea altor persoane (Ex: nu se accepta o intrebare de tipul: "O sa ma casatoresc cu X?") si care nu au continut obscen sau discutabil din punct de vedere moral

4. In atentia elevilor/studentilor: Nu acceptam intrebari prin intermediul carora incercati sa va rezolvati temele pentru acasa sau temele de vacanta.