| Dana2103 a întrebat:

De ce TPU nu ne acorda celor activi si implicati in comunitate,calitatea de moderator,cum este pe paginile Facebook ului?
Aici sunt multi oameni care incalca regulamentul sau posteaza intrebari care vorba aia, nici nu mai au nevoie de raspuns.
Cred ca in calitate de moderator, am ajuta comunitatea mai mult. Sa nu uitam de utilizatorii cu intrebari idioate care apar pe tik tok...sunt multe

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aici sant nominalizati userii anului si experti TPU multi cacati in ploaie. Si asa santem dati naibii toti...

| Celcestietot a răspuns:

Eu cred ca asa chiar s-ar putea spori popularitatea si numarul membrilor siteului, dar, mdah, asta este, daca nu vor sa ma faca moderator, sau pe noi happy.

| siriusblack98 a răspuns:

Pentru ca administratorii site-ului sunt extrem de inteligenti...