| djroxana a întrebat:

De ce uni oameni de pe TPU sunt asa de rai parca era toti pentru unu si unu pentru toti ...cica! ce parere aveti ...de ce lasa sa se publice asemenea cuvinte, uni folosesc cuvinte chiar urate. de ce?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu stiu de ce se permite celor care pun sau raspund la intrebari sa foloseasca cuvinte asa porcoase dar stiu o treaba: le lipsesc cei 7 ani de acasa

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Unii sunt trolli! dar sa stii ca uneori au dreptate!
Nu sunt de acord sa iei de om atunci cand nu face nimic...dar cand omoara, distruge, paralizeaza limba romana ...sau pun intrebari de gen :,, pot sa raman insarcinata daca am facut sex cu un pix la 12 ani?,,. atunci sunt primul care critica

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pentru ca sunt nesimtiti.Ei nu au intrat pe site-ul asta sa ajute, ci sa faca misto de ceilalti.Rapunzell are dretate.Administratorul ar trebui sa nu ii mai lase pe toti sa posteze comentarii urate, si nu numai, ci si intrebarile prostesti.

| Rapunzell a răspuns:

Aici e vina administratorului acestui site. Parca e greutatea de pe lume sa nu permiti postarea comentariilor ce cuprind anumite cuvinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia priveste de ce djorxana; Auzi mai moarte din carpati ma refeream la unde sa imi scot prieteni de la scoala schielet ambulant ce esti! postat la 18 Octombrie 2011 13:48nu e un raspuns de-al tau?