| deadhoe a întrebat:

De ce unii au un fel plictisitor de a scrie online? Si de obicei sunt aia care folosesc emoji-ul care rade cu lacrimi. Parca nimeni nu mai e interesant si nimeni nu mai are injuraturi creative. Am nevoie de mai multe persoane care scriu cu atitudine. straight face

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e emojiul ăla să-l folosesc și eu mai des
ăsta? rolling on the floor))))))))))))))))))))))

| deadhoe explică (pentru anonim_4396):

Nu, ala de pe whatsapp pe care toata lumea il stie

| IoanaRoman09 a răspuns:

Ai nevoie de mai multi oameni care scriu cu atitudine,asa-i?
Eu am nevoie de :rabdare,bani, noroc, liniste, viata sociala si un psiholog.
Ajuta-ma cu astea si dupa te rezolv si eu pe tine, ce zici?

| deadhoe explică (pentru IoanaRoman09):

Eu am nevoie doar de bani, iar cu ajutorul lor apar si celelalte laughing

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru deadhoe):

Nu fi atat de sigura