| Furnicuta000 a întrebat:

De ce unii baieti/barbati sunt chiar asa de disperati? Am pus pe olx un anunt cu o geaca de la Zara si am pus ca prima poza una de pe net de pe site-ul lor si a doua poza una facuta de mine. Si am primit mesaj de la unul care voia sa ma combine ca cica sunt frumoasa etc laughing pe bune, era evident ca e poza de pe net sau putea macar sa caute imaginea cu google.

Mai demult am facut un cont nou/fals pe Facebook ca sa spionez pe cineva (ma rog, stiti voi laughing ) si am zis sa dau cateva cereri de prietenie sa para mai real. Apoi am inceput eu sa primesc multe cereri de prietenie de la barbati pentru ca le apaream la sugestii. Si am ajuns sa am vreo 2000 de prieteni. Mentionez ca aveam poza de coperta cu niste flori si poza de profil cu o pisica. Am inceput sa primesc zeci apoi sute de mesaje de la barbati care imi spuneau ca sunt frumoasa, ca vor sa fie cu mine, ca isi cauta pe cineva, ca sa ne intalnim etc. Serios acum, putea fi oricine in spatele acelui cont, chiar si un barbat. Si va mai mirati ca nu vi se raspunde la mesaje pe Facebook dupa ce voi vreti sa prindeti in plasa pe oricine, important e sa fie cat mai multe. Nu inteleg comportamentul asta...

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Faza e ca sant multe care au pretentii la de aia bine lucrati cu chimicale pe ei si tiganii, iar legat de competenta e normal trag sperante ca nau bani de mers la curvè vor totu pe gratis.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum barbatul face primul pas este normal sa te astepti la acest rezultat

| sierra1 a răspuns:

"Mai demult am facut un cont nou/fals pe Facebook...Nu inteleg comportamentul asta"

nici eu!

| Celcestietot a răspuns:

Ce, daca exista poze cu oameni frumosi, asta inseamna ca nu exista astfel de persoane?

| Bizon95 a răspuns:

Cei asa de disperati arata asa:
https://www.youtube.com/watch?v=I2DkmheRs8A
(se poate traduce in RO daca dai cateva click-uri)