| Rebe97 a întrebat:

De ce unii oameni sunt mai buni , alții mai rai? De ce unii oameni sunt mai ambițioși, alții deloc? De ce unii oamenti sunt egoiști, alții nu?

De ce oamenii au caractere diferite? De ce oameni sunt diferiți?

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Si astea, draga mea, se numesc intrebari fara raspuns.

| MaDeclarFan a răspuns:

E legea firii. Daca am fii la fel, ce ar fi lumea? O monotonie...

| clo9ryna a răspuns:

Ia gandeste-te cum ar fi daca toti am fi la fel? Sa aratam la fel, sa gandim la fel, nu ar avea nici un rost. de aceea dumnezeu a facut oamenii diferiti happy

| lauralovefashion a răspuns:

Suntem diferiti tocmai pentru a ne diferentia unii de altii.Gandeste-te cum ar fi fost daca cu totii am simtii la fel o anumita emotie, daca am fi gandit la fel...cu siguranta ne-am pierde din unicitate.Si unicitatea face parte din viata noastra.Asa ca aceste intrebari au un oarecare raspuns, dar cel mai bine ar fi sa-l gasesti singura! Succes!

| dan022 a răspuns:

De deaea.

| gabryella21 a răspuns:

Buna TPU! am facut o pagina de facebook, dar nu stiu cum sa pun scris mai mare si colorat la numele de profil, sa fac sa apara ceva de genul ~~~Bun venit~~~ dupa ce cineva da like si sa mai fie alte dosare sub photos? dau fundalove struck

| Rebe97 explică (pentru gabryella21):

Trebuie sa faci un FBML