| Cetateanulturmentat a întrebat:

De ce ziua nu-i ca noaptea? De ce vara nu-i ca iarna? De ce sta musca pe perete? De ce e lumina luminoasa? De ce e apa uda? N-am luat-o razna dar am vazut ca intrebarile cu raspuns evident sunt populare. Deci, intrebarea mea e : Doar pe mine ma enerveaza cand oamenii incearca sa insinueze lucruri prin intrebari tampite?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce pui intrebari de-astea? Este continuarea.

| AvalohAlyn a răspuns:

Imi plac toate categoriile de intrebari mai putin cele despre sex(alea stupide), despre manele etc.In general cele stupide de exemplu:Cum pot deveni sirena sau :credeti ca exista zane? etc

SI ca sa raspund si la primele intrebari:Ziua nu-i ca noaptea fiindca ziua este zi si noaptea noapte, lumina luminoasa ca sa nu fie intunecoasa si apa e uda ca sa nu fie solida.laughing

| Shammal a răspuns:

Hai sa incep cu ultima intrebare - daca te enerveaza inseamna ca esti pe aceeasi frecventa cu omul ce incearca sa insinueze chesti tampite, idea e de ce te uiti la intrebarile care nu-ti plac? nu-ti place treci mai departe omul care a pus-o are propria chestie din care a pus-o, pe langa asta orice insinuare ar pune omul in spatele intrebari, cea ce intelegi tu e cea ce tu percepi din intrebare in modul tau!
si acum ziua nu-i ca noaptea pentru ca soarele lumineaza alternativ iar acolo unde lumina soarelui nu este, este noapte; iarna temperatura este mai scazuta fata de vara; datorita greutatii si perilor de

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu e motiv de enervare.Suntem diferiti, cu obiceiuri diferite si cu moduri diferite de a considera acest site.Fi mai ingaduitor si raspunde doar la ce crezi ca merita.

| Exilee a răspuns:

SIncer sa fiu, n-am intalnit niciodata ( si sper ca nu voi intalni prea curand) persoane care elaboreaza astfel de intrebari. Totusi, nu m-as enerva, mi-ar fi doar indiferent.

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

La mine ar veni asa: ma enerveaza cand oamenii incearca sa insinueze lucruri cretine prin raspunsuri ori intrebari (indiferent).

-Numai bine.

| BrokenArrow a răspuns:

De chichi albastru.
Şi ca să iţi răspund la intrebare, nu, nu eşti singurul pe care il enervează intrebările de genul.
Da' ce să-i faci... mulţi oameni suferă de nebăgare in seamă.

| Hopefree a răspuns:

Crede-ma nu cred ca isi avea rostul asemenea intrebari.Asemenea persoane care pun intrebari de genu nu sunt altceva decat oameni plictisiti, care nu au ocupatie si care vor sa fie si ei bagati in seama.

| Wth_Arun_1992 a răspuns:

Doamnee ce imi e dat sa vad