| Deea_ZuZu_1997 a întrebat:

De ceva timp al meu Win 7 imi da aceasta eroare "Windows has detected an IP address conflict etc etc" dupa ce in task bar local connection-ul meu se tot schiomba din "Internet acces" in "unidentified network". Si asta o tine cam 30-40 de minute de me dispera - apoi merge internetul.Conectarea la net se face direct, fara programele de conectare sau conexiuni dial-up straight face

1 răspuns:
| Fizy93 a răspuns:

Probabil sa mai se fi creat o conexiune, incearca sa o afli si sa o stergi, daca nu reusesti fa o reinstalare la windows si ENJOYwinking