| Andracon a întrebat:

De ceva timp ma cam plictisesc asa ca m-am gandit sa-mi cumpar un Play Station 2. Numai ca am o problema: TV meu este cam vechi si nu stiu daca pot conecta un PS2 la el. Cum pot afla daca se poate conecta unul la el sau daca la fiecare TV se poate conecta unul?

Răspuns Câştigător
| 12stefy a răspuns:

Pai eu am un playstation 2. Ca sa-l conectezi trebuie sa ai in spatele televizorului (sau depinde, poate fi si in fata sau lateral) 3 gauri mici in care se baga niste mufe, una rosie, una galbena si una alba. Sau mai poti avea un loc in care ar intra o mufa euroscart (e asa mai subtire si mai lat si are multe gaurele mici). Nu stiu cum sa explic mai bine laughing sper ca ai inteles

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.atata timp cat televizorul are in spate niste mufe de iesire ar tr sa iti mearga!
...pana la urma nu ai un televizor de 30 de ani nu?
...atata timp cat este facut dupa 95 (cam asa ).ar tr sa mearga!

Apache
| Apache a răspuns:

@Andra
telepatiewinking

| Andracon explică:

Apache, cum de stii ca e chiar din 95? laughing