| maduu_1458 a întrebat:

De cine va place mai mult shakira, beyonce, selena gomez sau lady gaga?

Răspuns Câştigător
| Mentaa a răspuns:

Ca voce, Shakira e cea mai buna. Ca prezenta scenica, Beyonce e perfecte. Ca spontaneitate, o votez pe GaGa. Iar Slene Gomez e doar o pustoaica in calduri. Parerea mea... Primesc Fundita big grinbig grin?

8 răspunsuri:
| Andreea6031 a răspuns:

Beyonce...dintre cele 4 are cele mai bune calitati vocale si arata si bine si e si modesta.

| LoveSelena a răspuns:

Pai videoclipurile lui shakira sunt super si canta bine dar si beyonce are voce buna cele doua au si o meludie impreuna beutiful lair si lady gaga canta destul de bine dar e cam nebunik nu prea imi place de selena

| OHmyGosh a răspuns:

SEL my idollove struck.

| SoP222 a răspuns:

De ciocafonu lu* Lady Gogu

| Ancuuuuuuuuuuu a răspuns:

Beyonce love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady

| colin16 a răspuns:

Shakira normal... arata cel mai original si si mult mai buna voce

| deiutzza26 a răspuns:

Selena gomez:Xhappy