| camelia1812 a întrebat:

Cine va place cel mai mult si de ce:
-beyonce?
-lady gaga?
-rihanna?
-tokio hotel?
-shakira?
-pcd?
sau nici unul?laughing

Răspuns Câştigător
| Andreea_8014 a răspuns:

Niciunul laughing)
Bravo!
Din toata intrebarile de genul asta.la nimeni nu am vazut."sau niciunul"
winking
Felicitari
laughing

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lady Gaga și Shakira.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Beyonce! Voce, trup, muzica...

| AvalohAlyn a răspuns:

Rihanna are melodiile cele mai frumoase dintre cele mentionate de tine parerea mea.Are melodii decente si frumoase. Le ascult mereu cu drag.

| Razvan a răspuns:

Din afara imi plac BSB, mai ales melodiile lor mai vechiwinking

| Pho3nix a răspuns:

Shakira, fara indoiala.
Vocea ei, frumusetea ei, melodiile ei...etc.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Cel mai mult imi place Shakira. Apoi Beyonce, Rihanna, lady gaga, tokio hotel iar de pcd nu am auzit big grin

| Spintecatorul a răspuns:

Nici unul laughing

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Rihanna si Pcdlove struck

| AndutzaAndu a răspuns:

Cam toti, in afara de Toki Hotel laughing, de ce? Pentru ca imi plac laughing

| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

Rihanna si Lady Gaga.love struck

| campanario a răspuns:

Daca ar fi sa aleg unul, as alege tokio hotel. nu stiu imi cam place stilul lor. Cat despre cei pe care i'ai mentionat, unele piese sunt faine insa favorita mea tot pink ramane :X

| Iubesc Limonada a răspuns:

Tokio Hotelhappy

| Daiana90 a răspuns:

Imi place beyonce pentru ca e foarte "sexy" laughing prin miscarile ei, e frumoasa(are ea un farmec anume, te atrage), de lady gaga nu imi place doar pentru ca e cam "obsedata" de sexlaughing de tokio hotel nu imi place deloclaughing shakira da:X:X: e frumoasa si danseaza super si rihanna imi place stilul eihee hee

| AGoofi a răspuns:

Tokio hotelll

| mabytza a răspuns:

Beyonce-mi se pare ca are o voce frumoasa
-este naturala(nu se machiaza strident)
-este cantareata mea favoritabig grin

| LilysdaS a răspuns:

Poate shakira restul sunt falsi si mincinosi

| lavinia_8153 a răspuns:

Beyonce canstiga detasat.nu cred ca are nici un defect fizic iar mintal nici atat.so is the best, forget the rest!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gagalove struck.Pai, pentru ca imi place stilul ei(la unele melodii ma refer)winking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beyonce-voce extraordinara, melodii dragute.

| carla999 a răspuns:

Din toate cate putinwinking