| De3a_8515 a întrebat:

De la ce ora se difuzeaza serialul "Mesaje de dincolo" si pe ce canal? happy

Răspuns Câştigător
| candygirl96 a răspuns:

Pe axn in fiecare miercuri la 21:00 si duminica la 19:00...normal ar trebui sa fie si pe protv de luni pana vineri de la ora 18:00

1 răspuns:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Pai este pe axn dar nu stiu de la ce ora este si e la nu stiu ce sezon si mai este de luni pana vineri cred pe pro tv de la 17:45 am spus cred pentru ca a inceput si s-a oprit nu stiu de ce big grin dar cred ca o sa dea in contonuare... plz da-mi fundita plz