| lorycool a întrebat:

De pe ce site pot dowloanda o compunere pe engleza cu titlul vacanta mea sau vacanta mea ideala? fundita. :laughing

4 răspunsuri:
| DenisaAbdn a răspuns:

Muncaindividuala.ro

| DenisaAbdn a răspuns:

@lorycool -Sunt prea mare ca sa mai port fundite.winking Pastreaz-o.

| BLURREDLINES a răspuns:

Http://www.referat.ro/referate/Vacanta_in_Italia___compunere_c0e73.html. Un exemplu. Il downloadezi, il citesti pe tot si dai pe traducere.Eu asa am facut cu o scrisoare :)). mi-a dat sa ii fac una si am compus`o eu si am dat la traducere si am luat 10. Foarte simplu :*. Sper ca ti-am fost de ajutor :D.

| lorycool explică:

@duchess : nu ma ajuta raspunsul tau! Sa nu speri la fundita happy