| anonim_4396 a întrebat:

De pe ce site sunt jocuri faine si calumea sa descarci full stiti?sad eu tot caut da nu gasesc. Multumesc!

9 răspunsuri:
| Anonim_5535 a răspuns:

Http://mmog.ro
^
Poate vrei niste jocuri MMO :D

| Vee a răspuns:

Mai lasati ca nu intra nimeni la puscarie doamne...eu demult folosesc adresele alea si ce ma vezi la inchisoare? peste gratii?

Si eu prima data am pus o intrebare asemanatoare dar nu pe TPU happy nu stiam de el si nu m`a prins nimeni tongue

Numai speria lumea pe aici laughing ca nu intra nimeni la puscarie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Onlyus.ro, onlyzombi.com, filebox (trebuie' sa le cauti), jocuri-pc.com. etc. da-i si tu un search pe google ex: jocuri full gratis

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.iwin.com jocuri de descarcat faine super!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bbbbbbbbbb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Thepiratebay.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Travian este un joc fain frate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu

| smoothjoe a răspuns:

Cele mai bune jocuri full se gasesc la magazin, de unde ar trebui sa le si iei, ce vrei tu sa faci se numeste piraterie si intri la puscarie fara sa ai nici un alibi sau vreun mobil de aparare.
Ar trebui sa stergi intrebarea asta pana nu te prinde Directia Nationala Anticoruptiewinking.
Si ca sa te ajut incearca sa joci jocuri gen mmo online ca alea sunt gratis si perfect legale. Sau sa folosesti Google, ca d-aia a fost creeat.
Altfel, cred ca nimeni nu te poate ajuta, doar daca ar vrea sa se puna in pericol de a ajunge la puscarie.
Multa Sanatate.