| Yoyoooo a întrebat:

De unde pot cumpara reni pe farmerama?
Funda big grin

Răspuns Câştigător
| SalutTpu a răspuns:

Primesti adapostul de reni atunci cand ajungi la nivelul 9 din livratul cadourilor. Deci e destul de greu ...bafta si sarbatori fericite.

3 răspunsuri:
| Yoyoooo explică:

@SalutTpu Multumesc mult! Si eu iti doresc sarbatori fericite!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti adapostul de reni cand ajungi la nivelul 9 din vilratul comenzilor.Deci e destul de greu...va urez bafta!

| Anonymous485 a răspuns:

Cine vrea,gologani si mamudele, se platesc cu credit pe telefon, cine e interesat/a sa ma contacteze la id-ul fac_frauda