| hadasan a întrebat:

de unde as putea cumpara reni, elani pe farmerama? funditaza

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Ca animale le poti cumpara din piata, dar cotet de reni se dadea parca la jocul ala cu cadourile, dar acum l-a scos, iar cotet de elani cred ca se da la nivelul 70 sau mai exisat posibiliattea se le castigi la roatawinking

| cosmy1993 a răspuns:

Pai te duci la piata. dar trebuie sa atingi un nivel de joc.pentru mai multe detalii id meu de mess este cosmypt.si eu joc farmerama.multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am adaposturi de elani si sunt de abia la nivelul 10

| Milka275 a răspuns:

La magazin