| deny_3888 a întrebat:

De unde pot sa descarc in romana cartile "eragon" si de unde pot descarca filmele. Plz! Funda!

Răspuns Câştigător
| piticot a răspuns:

Ciao.Nu stiu de unde gasesti cartile dar filmul il descarci de aici:
http://www.allmovia.com/mov/eragon/
Daca nu te multumeste subtitrarea intri pe subs.ro si scrii titlul filmului si ai traducerea cea mai buna.

1 răspuns:
| BiscuiteCuCrema a răspuns:

Te avertizez ca filmul e plictisitor, e ecranizat doar primul volum si actorii sunt urati, Arya trebuia sa fie bruneta cu ochii verzi, migdalati, iar Saphira arata ca un sarpe cu aripi. Cat despre Durza, e creepy spre scarbooos straight face
Iar cartea sa stii ca se citeste mai bine pe hartie, e mult mai ok, doar sa nu te sperii de marimea volumelor, caci Mostenirea are 850 pag big grin