| S†®£p§¦L§ a întrebat:

De unde pot sa downloadez melodii de pe youtube fara sa descarc nici un program?thinking happy

Multumesc!kiss

Răspuns Câştigător
| missame a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/ si dai copy/paste la URL-ul melodiei pe care vrei sa o downloadezi:)

4 răspunsuri:
| Aurelia a răspuns:

Www.vidtomp3.com - este cel mai simplu de folosit; copii link-ul de pe youtube, il lipesti in casuta de pe acel site si dai download!

| ForeignO a răspuns:

MMMM Salut!

Am un proram care te va ajuta cu siguranta! Cine stie pe ce site, dar unele pot avea virusi.Multumita acestui site, am descoperit YoutubeDownloader.

Uite aici link-ul http://youtubedownload.altervista.org/ acesta il am si eu. Poti downloada si le poti transforma in mai multe (mp3, video clip pentru telefon...pentru Ipod)

Sper sa mearga, Te pup!

| Tudor_2773 a răspuns:

Si daca vreau sa aiba si poza de pe youtube? E o melodie cu o poza faina si as vrea si poza pentru iPhone. multumesc