| luizaionescu45 a întrebat:

De unde pot sa stiu ca el este povestea vieții mele?

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

N-ai de unde știi dacă este un personaj secundar sau veți urma același drum.
Important este să te simți confortabilă cu o doză de incertitudine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acum nu poți. Vei putea la sfârșitul vieții, dacă veți mai fi împreună.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A... adica?
Pai nu poti sa stii.

| SilentRain a răspuns:

Când rămâi cu suficient traume, evident sunt ironica
Fiecare om care trece prin viață ta face parte din acea poveste frumoasa/urâtă

| CostinAlamariu a răspuns:

Daca e in stare sa te ceara in casatorie si daca are principii morale solide, daca nu e zgarcit, ipocrit sau arogant atunci e un semn bun.

| Iote a răspuns:

El nu poate fi povestea vietii tale. Poate face parte din viata ta.