| rox_8767 a întrebat:

De unde poti face rost de o invitatie la water parca otopeni?

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Invitatie? se intra cu bilet 50 lei adultii 15 lei copii < 15 ani

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Cine a zis ca e nevoie de invitatie?
straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie invitatie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invitatiile la water parca otopeni se dau doar in cadrul unor concursuri speciale organizate ori de water parca insusi ori de colaboratorii sai, sincer sa fiu de la mine de acasa pana la water parca fac 10 minute, dar nu am fost decat odata de cand s-a deschis! acum nu stiu ce tie nu-ti place... altuia nu-i face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rox! Pe cedez.ro ai incercat? Ai vazut ce e acolo? Tu nu ai nimic de cedat? Succes!