| anonim_4396 a întrebat:

De unde se mai poate descarca Nero Burning Room free? Cred ca am incercat de vreo 20 ori, dar nu am putut inca.pls help

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Http://www.soft32.com/Download/free-trial/Nero_Burning_ROM/4-263-1.html
Undeva in stanga scrie cu albastru "Download Nero Burning ROM 6. 6. 1. 4 - USA ". Sper sa te descurci!

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Sunt şi alte programe pentru scris cd-uri care sunt gratuite. Caută pe google "cd writing software", sau chiar "program de scris cd"...