| croissant a întrebat:

De unde va comandati pizza? Care firma produce cea mai buna pizza si sa nu fie zgarciti la ingrediente? Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna pizza e aia pe vatra facuta de bunica sau chiar de tine!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

și dacă tu stai în nordu țării și îți răspund cineva din sud ce faci? comanzi din sudu țării?

| AvalohAlyn a răspuns:

Îmi place pizza de la pizzeria/simigeria Luca.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar ar fi putin probabil sa zicem exact de unde si sa te si ajute happy pentru ca sunt firme locale, cu servicii diferite, cu retete diferite. Daca eu zic ca iau de la Magic de aici, sigur la tine acolo nu o sa fie acest Magic big grin

Iar in ceea ce priveste curieratul... este doar curierat. Evident ca cica la Pizza Hut, este o pizza buna, dar zic asta pentru ca sigur se gaseste si acolo.

In rest, trebuie sa gusti de la mai multe din orasul tau si sa vezi happy

Scuze ca nu te-am ajutat asa de mult, dar indiferent de unde o sa mananci, iti urez pofta buna! ^_^

| goguPatent a răspuns:

Cu cat sunt mai zgarciti la ingrediente cu atat pizza e mai buna.
O pizza italieneasca veritabila are maxim 3 ingrediente.