| TrendyHedgehog a întrebat:

De ziua profesorului (5 octombrie) avem liber?

9 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Ai vrea tu

| TrendyHedgehog explică (pentru misu):

Normal ca da.Tu n-ai vreA? laughing

| misu a răspuns (pentru TrendyHedgehog):

La 40 de ani?

| TrendyHedgehog explică (pentru misu):

De unde sa stiu eu cati ani ai? :-J

| Brâncuşi a răspuns:

Bănuiesc că nu, de fapt sigur nu avem liber!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu stiam ca exista "ziua profesorului ", ar fi super sa avem zi libera!

| TrendyHedgehog explică (pentru anonim_4396):

Pai eu tocmai ce am venit de la liceu si a zis diriga ca maine sa nu venim! Nu stiu daca asa e peste tot...

| anonim_4396 a răspuns (pentru TrendyHedgehog):

Prea tare! de unde esti? eu sunt din constanta si nu ne-a spus nimic...

| TrendyHedgehog explică (pentru anonim_4396):

Din Bucuresti, ma rog diriga trebuia sa faca diferite activitati cu noi in loc de ore normale doar ca n-a pregatit nimic si a zis sa nu mai mergem deloc big grin