| rhytmiser a întrebat:

Dece dureaza asa mult pana se aproba un raspuns? Cine mai are problema asta?

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Esti la inceput, ai rabdare si vine si randul tau

| JustMeFlory a răspuns:

Cei noi inregistrati au aceasta problema.Primele 30 de raspunsuri sunt controlate de admini, pentru a vedea daca respecti regulile. Dupa 30 de raspunsuri, ele vor fi aprobate imediathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Trec prin filtrul de siguranţă al site-ului şi durează un pic. Asta se întâmplă cu primele 30 de răspunsuri care vor fi aprobate şi implicit postate.
Citeşte politica site-ului.
Pa, pa.