| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o nelamurire la care as dori sa-mi raspunda cel putin un MODERATOR sau un ADMINISTRATOR al acestui site!

De ce dureaza asa mult pana se aproba o intrebare sau un raspuns adaugat pe TPU?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că actualizările de acest tip se fac o dată la 5-10 minute și din acest motiv postările noastre rar apar pe site în timp real. De cele mai multe ori apar cu o întârziere de câteva minute.
Dar nu mi se pare ceva foarte grav.
Cu timpul o să te obișnuiești.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca vrei sa-ti raspunda un moderator sau admin, scrie la "contact".
Aici raspund doar useri ca oricare altii.

| TPU.ro a răspuns:

Iata ca ti-ai primit raspunsul din partea utilizatorilor. Daca cumva intampini probleme cu TPU.ro, poti oricand sa ne scrii pe contact@TPU.ro, iar Cristina te va ajuta.

Alexandra - TPU

| Elsiane a răspuns:

Pentru că eşti junior, la seniori apare imediat.