| Naomitza a întrebat:

Dece va place acest site? funda

Răspuns Câştigător
| Beatrice a răspuns:

Pentru ca aici toți suntem o familie virtuala love struck happy
Ii ajutam pe alții, iar la rândul nostru primim ajutor happy

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este un site foarte util, interesant, interactiv, distractiv. Aici poti sa-i ajuti pe ceilalti, dar poti sa si inveti multe lucruri noi. Aici suntem Toti Pentru Unu! Buna idee a avut creatorul site-ului! smug

| Razvan a răspuns:

Imi place site-ul pentru ca se discuta in romana.Versiunea de balta da` tot romana ewinking

| Libelle a răspuns:

Pentru ca m-am obisnuit aici, mi-am facut o parere despre majoritatea userilor, sunt unii foarte de treaba.
Ce nu inteleg eu...de ce multi ati inceput sa scrieti ``de ce``in loc de clasicul ``de ce?``?

| Cσσкiє a răspuns:

Pentru că ne ajutăm între noi, ai un sentiment plăcut când o faci.

| positivity a răspuns:

Buna.

Pentru ca pot ajuta persoanele de pe acest site.

Pa, pa.

| Psihiatra a răspuns:

Pentru ca mi se pare interesant.sunt atatea personalitati si pareri, atatea intrebari si raspunsuri asemanatoare, cat si total diferite si mi se pare interesant sa le citesc. Bye bye wave

| capisci a răspuns:

Ca observ si eu cat de URIASA e gradina Domnului happy