| NatureSelf a întrebat:

Dece nu le place la femei sa faca cumparaturile?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te inseli, le place sa stea ore in sir pe la mall.

| Larisssaa a răspuns:

laughing rolling on the floor Asdasdss ai dreptate laughing

| NatureSelf explică:

Da la mall poate, dar sa faca cumparaturi, pentru mancare, pentru... ceva ce nu leaga de bijuterii, haine etc. nu le palce.

| mgtow a răspuns (pentru NatureSelf):

Nici barbatiilor nu le place sa gateasca si sa faca treburile casei dar in viata mai sunt unii care nu au femeie si fac acele treburi ca sa traiasca in conditii.

| unknownn a răspuns (pentru NatureSelf):

Prima oara cand aud astalaughing
N-am auzit nici-o femeie care sa se planga de facutul cumparaturilor.

| NatureSelf explică:

Tu zici ca nu ai auzit, cand colo uite cati au spus de ce, ca sa te lamuresti si tuhappy

| florentina_9904 a răspuns:

Ca au de carat laughing si cheltuie si banilaughing

| gabytz18 a răspuns (pentru florentina_9904):

Exact asta vroiam si eu sa spun, au mult de carat laughing))

| ioana12345 a răspuns:

Poate n-au suficienti bani, de astalaughing!

| HaineDeVis a răspuns:

E o intrebare capcana :),sexului frumos le face mare placere sa cumpere tocmai pentru asta doresc sa fie FRUMOS, mai departe intervin problemele gen:lipsa banilor in momentul cand vad ceva ce le place in mall uri si nu mai gasesc cand revin, tocmai de aceea exista siturile online ce pot compara pretul si gasesc produsul visat cu un singur click! www.hainedevis.ro! O zi frumoasa!