| ăăăă a întrebat:

-Deci. ăăă... celei mai bune prietene ii place de un băiat mai mare decat ea.si imi cere sfaturi!
Si nu am nici o idee
Vreun sfat?
FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| ColorfullColors a răspuns:

Baietii mai mari asteapta seriozitate si maturitate. Daca prietena ta este capabila de asa ceva, ar putea avea o sansa. Dar baietii mai mari reprezinta si ceva de la care nu stii la ce sa te astepti, mai ales daca esti noua in domeniu. Dar daca chiar vrea musai sa fie cu el, sa ii spuna ce simte pentru el cand crede ea ca ar fi momentul oportun.