| v001vivi a întrebat:

Va rog ajutati-ma la scoala e un baiat si e in clasa cu mine si imi place de el dar si celei mai bune prietene ale mele ce sa fac va rog dati-mi sfaturi dau fundite

Răspuns Câştigător
| Hollocause a răspuns:

Paiii faceti un concurs de cine ii place da nu va supui

4 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Trebuie sa lasati pe baiat sa aleaga, sa nu va stricati prietenia pentru nimic in lume! Niciodata, dar niciodata sa nu va despartiti din cauza unui baiat.Trebuie sa nu va bateti,si sa aveti rabdare sa vedeti de cine ii place baiatului(dintre voi doua). Parerea mea este sa fiti unite si impreuna,este exact ca o vorba,,Friends are forever,boys are whatever",vorba este inteleapta,vei da peste o gramada de baietii in viata(daca nu te va alege pe tine,sa zicem ca alege pe altcineva),dar prietenii adevarati,cei care te sustin si iti sunt alaturi,sunt doar unu doi,si nu e bine sa renunti la ei.

Fiti unite si lasati-l pe baiat sa aleaga,si daca o alege pe prietena ta,nu va fi sfarsitul lumii, mai sunt baietii pe planeta.Dar o prietenie e mult mai importanta ca un baiat, chiar daca atunci cand esti indragostit/indragostita nu simti asta.

| mistakeofyourlife a răspuns:

Daca ati fi rietene bune ati renunta amandoua la el. straight face sau in cel mai rau caz incercati-va noroul pe rand, dar trebuie sa stabiliti niste reguli dinainte, ce de exemplu: daca o place pe una dintr voi, cealalta nu se supara. e mai complicact cand dai de o situatie gen asta asa ca daca pui mai mult pret pe prietenie ar fi bine sa renuntati amandoua. happy

| BiaSiAtat a răspuns:

Care cea mai buna prietena? Eu...dar de cine iti place

| SorynaSweet a răspuns:

Cea care e mai buna sa castige!