| blablablaa a întrebat:

Deci.am dat click dreapta pe un folder si am dat properties si am bifat Hidden.am dat ok si mi-a disparut de pe desktop. Ce sa fac acum sa imi apara inapoi?

5 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Dacă ai Total Commander este foarte simplu să-i schimbi din nou proprietăţile.

| sellyyy a răspuns:

Le-ai ascuns pe undeva pe o bara.si mie mi sa intamplat.mai cauta in calc la search un nume de folder si poate ti-l gaseste siti spune si unde e. apoi intri unde e si il pui din nou pe desktop.asa cred.cred ca ti-am fost de ajutor. funditSsa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi o fereastra, My Computer de exemplu, dai sus la tools, folder options, view, bifezi show hidden files and folders, apply, ok si cam atat, cand vrei sa le ascunzi din nou, face acelasi lucru dar bifezi Do not show hidden files and folderswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms mult patronule :d

| Onucu_Ionel_1969 a răspuns:

Nu te lua dupa aia. Iti zic eu cum se face! Intri in My computers>Tools( scrie sus in bara)>Folder Options>Osa iti apara 3 casute. Dai pe "Double click to pne an item( Single click to select). DUpaia dai apply si gata! Funda?