| andrei a întrebat:

Deci am o micaaa problema...Transpir repede! Nu sunt gras, nu sunt bolnac (cred) nu ma imbrac gros, dar cand iesi din casa si merg 500 m sunt ud. Mai ales cand sunt stresat.

Ce as putea sa fac sa nu mai transpir asa mult? II vad pe altii care stau in soare sau alearga putin si nu transpira, sau transpira foarte putin.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| F1rstBlooD a răspuns:

Nu-i nimic asa-i natural uni oameni transpira de rup (exemplu eu care nu-s gras si la 100 m sunt loarca parca m-am aruncat in canal)si alti care nu transpira deloc(ex. varumeo alearga prin soare si caldura de 34 de grade 500 m si deabi de transpira p.s. el e un pic gras) acesta e un lucru natural
si iti spun nu incerca sal opresti mai bine schimbi hainele faci un dus

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Andrei! nimic nu e intamplator, si nimic nu se intampla fara o cauza anume.pot fi multe semne de intrebare despre acesta problema, dar cel mai simplu e sa te duci la medicul de famile sa ii explici desprwe ce e vorba, in urma unor analize se va stabili al tau diagnostic(daca exista) poate fi o boala de plaman sunt multi factori care duce la problema ta, cel mai sfant e sa consulti un om avizat si vei fi si tu multumit, aici ne dam toti cu parerea, dar atat, nimic concret.
O zi frumopasa sa ai si nu evita vizita catre medic!

| andrei explică:

Ah...scuzati-mi greselile, dar e doua si sunt obosit...