| ladykiller a întrebat:

Deci, am pus o poza editata (cu mine) pe facebook big grin dar am impresia ca nu strang atat de multe likeuri decat la una needitata... voi ati da like mai degraba la o poza editata decat la una normala? funda big grin

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Like se da ca semn ca ai vazut imaginea, nu neaparat ca iti place laughing
Daca ati primi bani pentru cate like-uri aveti, v-as intelege, dar asa...

| mamasitakiss a răspuns:

Persoanele care te stiu si te plac asa cum esti iti vor da like indiferent daca este poza editata sau nu..asa ca nu iti mai face probleme cu privire la asta.fiecare este frumos asa cum l-a lasat dzeu.deci mai bine needitata.
p.s. daca tu nu te placi pe tine asa cum esti, nu avea pretentia ca restul sa te placa..ar trebuie sa nu te mai gandesti atat de mult la imagine si sa te gandesti ca undeva in lumea asta unele persoane nu am picioare maini ochi etc...