| aLina_8828 a întrebat:

Deci...cine e asa zisu"anonim"
raspuns anonim.
cine e?straight face
e o pers care nare cont sau cine? mi-a raspuns de cateva ori

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Da, sunt persoanele care nu au cont sau care nu sunt logate pe site. Logic nu?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O persoană care nu are cont sau are dar preferă să răspundă sub anonimat. Sunt şi useri cu numele de "anonim".
Pa, pa.

| roxy_2350 a răspuns:

O mpers care ori nu are cont, ori nu vrea sa fie cunoscuta pe site si raspunde la intrebari fara sa se logheze in contul ei. Dar mai sunt persoane care si-au pus numele "anonim".

| roxy_2350 a răspuns:

O pers care ori nu are cont, ori nu vrea sa fie cunoscuta pe site si raspunde la intrebari fara sa se logheze in contul ei. Dar mai sunt persoane care si-au pus numele "anonim".

| X100One a răspuns:

Da,, anonim,, este un om care a dorit sa iti raspuna la intrebare. Dar nu avea contbig grin