| Anonoim a întrebat:

Deci cine stie cum e cu functia afina ca am uitat adic f(x)=4x+4
cum se face greficul ca am uitat sad y era axa? si x era axa?

3 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Sunt mai mica decat tine, dar stiu ca x e axa absciselor si y axa ordonatelor si o e origine.Succes! Suze ca nu te-am ajutat la tot, te-am ajutat si eu cu ce am pututhappy

| Anonoim explică:

Stiu ca esti mami mica da nu am facut din astea de mult si le-am uitat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hehe si eu sunt la functii acum si la fel ca tine le-am uitat laughing.

acum depinde de ce ex ai.

ox e orizontala si oy verticala

sper ca am ajutat happy bafta!