| Gabriel2606 a întrebat:

Salut. Ce vrea sa insemne daca o fata care are iubit flirteaza cu mine? Asta doar fata in fata, pe mesaje nu

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O problema in societate. depravata

| darrio2007 a răspuns:

Ți se pare. Era de preferat prin mesaje.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar face misto de tine, se joaca cu tine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că iubitul nu este ceva bătut în cuie. Că te testează ca să îl înlocuiască. Sau pur și simplu se joacă cu tine. Și multe altele.

| oglindasultanului a răspuns:

Ea avand iubit, ii afecteaza comportamentul exprientele cu el. Ea nu e constienta, asa stie sa fie, esti doar aproape cand el e absent.

| haileewatson a răspuns:

Te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori se joaca cu tine voind sa-ti testeze reactia ori te place dar se da la tine face to face ca sa nu lase dovezi prin mesaje text ori considera ceva incitant si ii place sa se joace cu focul sau toate la un loc.

| ciuperca008 a răspuns:

Salut. Nu iti pierde timpul cu zdrente din astea. O fata cu o morala buna nu isi va bate joc de iubitul ei sau de alti baieti in timp ce este intr-o relatie. Nu ai absolut nimic de castigat din asta. Cu stima, Beleaua.