| coriinawtf a întrebat:

Deci eu am o nelamurire exista fantomele?¿¿
azi mia povestit o prietena ca cica cand avea vreo 8, 9 sa trezit in miezul nopti da nu stia daca era treaza sau dormea si sa ridicat in fund si la vazut pe diavol si s-a uitat la àrinti ei si cica si tatal iei era ridicat tot asa in fund!
am ajuns acasa si i-am povestit lui maicamea,, si a spus ca si iei i s-a intamplat ceva asemanator cand avea vreo 17 ani, cica era in spital si dormea si sa trezit si pe geama cica a intrat ceva pe geam da mi-a zis ca era un om da urat si mergea in genunchi si mi-a spus ca a tiàt da na auzito nimeni!, a doua zi cand sa trezit asistentele iau spus ca in patul ala in alta zi a murit un om acolo!
credeti ca a fost real cea vazut sau a fost imaginatia?¿¿
nu nu cred ca mai dorm in noaptea asta!

Răspuns Câştigător
| 5SOS a răspuns:

Cred ca da daca asta s-a intamplat si mamei tale.Sa nu iti fie frica ca nu are cum noaptea sa vina la tine si nu stiu eu ce sa faca.Gandeste la alte lucruri care iti plac si ai sa vezi ca o sa iti iasa din minte.Chiar daca exista asta este viata si stirile arata ca cele mai multe cazuri de genul asta se intampla in saturi sarace asa ca stai linistita.Dai funda?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Uite aici o demonstratie http://www.youtube.com/watch?v=14u_9lU1_X4

Apache
| Apache a răspuns:

Eu cred ca exista...da nu imi place sa discut pe tema asta!

| Nocturne0 a răspuns:

Adresa mea de mess este tigrul1208@yahoo.com

te rog sa ma adaugi pentru a discuta mai multe despre subiectul "fantome" daca esti interesata

| LoooooverBoy a răspuns:

Sincer hai sa iti dau Raspunsul meu sper sa iti fie folositor :deci sa incepemhappy: fantomele EXISTA dar nu trebuie sa le numesti fantome spune.le pur si simplu spirite (acestia sunt oameni care numai sunt prientre noisad) ele sunt de 2 feluri:protectoare sau malefice cele malefice te pot ataca dar daca vreo data ai sa dai peste una.(putin probabil) te sfatuiesc sa anunti imediat pe cineva altfel pff si sa nu incepi sa citesti din BIBLIE e foarte periculos daca spiritul e malefic crede.ma ca o sa se infurie si s.ar putea sa ai de.a face cu el si nu e de bine:-J dar incearca sa nu te mai gandesti la asta FII TARE! inainte sa adormi asculta niste muzica sa te linisteasca Asta e parerea mea sper sa iti fie de ajutorwinking(iti spun de pe propria experienta)