| FocusMood a întrebat:

Acum ceva zile m-am trezit brusc din somn, pe la 4-5 dimineata si cand m-am uitat spre birou, am vazut o persoana, mai luminoasa asa, care se uita pe geam. Initial am crezut ca e mama, chiar m-am ridicat in fund si cand s-o intreb ce face acolo, n-am mai vazut-o. Nu mi-a fost frica si nu-mi e nici acum dar nu stiu ce sa cred...

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca ce ai vazut face parte din vis[uneori visele par ca sunt reale]

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Cred ca ai visat

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Când te trezeşti eşti pe jumătate adoramit de multe ori şi ţi se pare ce vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu era mama ta? Uita-te prin casa poate iti lipseste ceva.laughing Poate a fost o spargere si tu nu ti-ai dat seama..Pff! Sa nu iti intre in cap teoria cu spirite si fantomehee hee Ori erai prea obosit si ti-a jucat mintea feste, ori... nu stiu! Un control poate? ceva? Mult succes!happy

| FocusMood explică (pentru anonim_4396):

Nu a fost mama ca am intrebat-o laughing
Cum adica "Un control poate "?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FocusMood):

Forget it!laughing Just think that it was just your imagination! cool

| FocusMood explică (pentru anonim_4396):

laughing

| FocusMood explică:

Vedeam totul prea clar, nu cred ca are legatura cu visul