| PsyhoChild a întrebat:

Deci mda eu stau mult cu coatele pe masa la scoala si mi s-a uscat pielea in acea zona, iar cand stau cu mainile normal se vede ca si cum as fi murdar.
Ce remedii imi recomandati?
Am incercat sa frec cu peria, crema nivea pentru maine dar tot nu scap.
M-am gandit sa frec cu pila, ce parere aveti?

1 răspuns:
| Bububyby56 a răspuns:

Numai agasa zona respectivă pentru ca vei face si mai rau. Mergi la un dermatolog. dar până atunci încearcă să iti hidratezi foarte bine pielea in acea zona, da-te de multe ori cu crema, ulei orice sa iti înmoaie pielea.