| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre crema Nivea Soft? Eu o folosesc pentru fata si intregul corp pentru hidratare.Este bine luand in considerare ca am tenul uscat?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Este buna crema, hidrateaza bine, lasa pielea moale.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt bune, pana acum doar nivea mi-a priit mai bine. Poti folosii saptamanal sau la doua saptamani si o crema mai grasa de migdale de la plafar, lasa pielea perfecta. :) Mie imi place mai ales pentru ochi pe timp de noapte.
http://www.leacul.ro/......-4080.html

| IngerasIngeras2013 a răspuns:

E suuper buna! La mine prima data si-a loat mami si acuma o folosesti si matusimea si eu si chiar si bunica! Pe langa faptul ca iti lasa pielea catifelata are si un miros placut!

| CatalinaMaria17 a răspuns:

Am avut si este foarte buna happy Iti lasa pielea moale ♥

| Akumaki a răspuns:

Iti zic eu sigur, este foarte buna mai ales pentru un ten uscat. Indicatiile sunt date si pe ambalaj traduse sau nu in romana. daca vrei sa citesti informatii suplimentare sau sa stii ceva sigur de ea gasesti aici http://www.nivea.ro/Produse/NIVEA-Soft

| tanduca03 a răspuns:

Este foarte bine! Foloseste-o in continuare! Sora mea o foloseste si se vad rezultate bune!

| tanduca03 a răspuns:

Ai ales cea mai buna crema! Sora mea o foloseste si se vad diferente foarte bune!