| laviflower a întrebat:

Deci mi-am cumparat sims 3 si nu merge.Nu inteleg de ce. Zice acolo ca trebuie sims 3 nu stiu de care pentru a rula.Ma puteti ajuta? FUNDA...

Răspuns Câştigător
| BiancaSweetGirl a răspuns:

E destul de greu sa-ti explic aici...mai bine vorbim pe mess: scumpik_byanka

2 răspunsuri:
| mariusyk08 a răspuns:

Da, am patit si eu ceva asemanator. Eu insa am jocurile de la prieteni, adica nu sunt originale, sunt copii piratate. Daca ai Sims 3 ambitions, sau world sau nu mai stiu cum, nu o sa-ti mearga daca nu instalezi mai inainte sims 3 simplu. Adica toate celelalte sunt un fel de extensii la sims 3. Daca nu merge nu ai alta solutie decat sa-l instalezi pe asta intai si pe urma pe cel cumparat de tine.
Succes!

| Gameshell a răspuns:

Frate, trebuea sa il descarci de pe netwinking e mai bun decat sa dai bani de aiurea si sa vezi dupaea ca nu iti merge... happy mie mi-a mers happy cand l-am descarcat de pe net