| anonim_4396 a întrebat:

Deci...NU mai stiu parola de la mess.Am incercat sa o aflu dar de fiecare data imi cere raspunsul de nu stiu ce intrebari care le-am pus cand mi-am facut contul, dar eu le-am pus la nimereala si nu mai stiu. Dar, mi-a cerut si un ID alternativ sau ceva de genu... Ajuta la ceva la recuperarea parolei? PLZ

4 răspunsuri:
| dof21 a răspuns:

ID-ul alternativ este in cazul in care mai ai inca o adresa de email si iti pot trimite ei tie acolo parola+ID, asta bineinteles daca ai completat cand ti-ai facut e-mail.

| nutzu' a răspuns:

Asta este ...pa mail vechi...salut mail nou.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu de ce te chinui atat. Cel mai simplu este sa iti faci un ID nou. Dar, daca nu vrei (ceea ce cred ca este o tampenie big grin), poti sa ii dai pe "Mi-am uitat parola"...acolo de obicei iti da sa iti scrii email-ul si cam atat.Adica,pe urma te pune sa iti scrii alta (eu asa am facut). Crede-ma, este mult mai usor sa iti faci unul nou.Si daca alegi varianta asta, noteaza pe o foaie toate datele, sau un caiet care il ai in permanenta cu tine (ca sa nu-l pierzi) si vòaila... un nou ID.Restul ID-urilor se iau usor pe urma.winkingBafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe aceast lucru si o sa fi mandra de tine ca te-am ajutat mult noroc! https://edit.yahoo.com/......forgotroot