| Trixx a întrebat:

Deci se apropie sf. VAL. si eu sunt singurawaiting unde sa gasesc eu un prieten de 15-16 ani din piatra neamt? waiting Am 15 ani.chatterbox

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oare numai tu ești singură de Sf. Valentin?
De ce ești frustrată? O prietenie nu se bazează musai pe 14 februarie.
Sunt destule fete care sunt singure și nu strigă în gura mare, tu de ce o faci?
Pa, pa.

| Trixx explică:

Pentru ca sunt si mai fustrata pe 14 si de dragobete. pur si simplu. ce vrei sa fac?laughing daca vorbesc vorbesc.