| Ralux a întrebat:

Despre ce e vorba in cartea "Jurnalul lui Cathy"? pe internet am gasit foarte putine informatii.Cine a citit cartea imi poate scrie un scurt rezumat?
Astept raspunsuri.Multumesc!
XoXo

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Eu am rasfoit-o, am primit-o cadou acum un an. E despre o adolescenta care se indragosteste de un tip dubios, mai mare decat ea si tipul dispare la un moment dat. Iar ea merge la el acasa, ii cotrobaie prin lucruri si descopera niste lucruri interesante, apoi incepe aventura de a-l gasi. Conceptul cartii e interesant. Pe interiorul copertii e un plic cu "indicii": desene, poze rupte, numere de telefon etc. Mi-a placut senzatia asta de 3D, ceva real si am apreciat efortul de a insera manual toate lucrurile acolo. Subiectul, pentru mine, a fost plictisor, asta fiind si motivul pentru care nu am terminat-o.

3 răspunsuri:
| Chocolate a răspuns:

Eu am rasfoit'o in kaufland mai demultlaughing...de fiecare data cand mergeam pe acolo mai citeam, dar numi prea aduc aminte...am citit ca avea o relatie proasta cu mama ei si ca mama credea ca ea se droga iar ea a si fugit de acasa...nu mai citit f.multbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este vorba despre o fata care a inceput sa isi spioneze prietenu Victor si afla tot felul de lucruri interesante de cand victor a parasit-o...adica oicu citeste-o ca-i tare rauwinking

| Ðξєu a răspuns:

Eu acum o citesc si pot zice ca in 3 ore am citit 100 de pagini big grinDD dar sunt curioasa daca e si continuarea...as vrea oricum e foarte interesanta si te fascineaza tot ce se intampla cu ea mai ales ca mereu te surprinde big grin