| Andromedda a întrebat:

Despre telechinezie... Ce stiti despre ea?

Am gasit pe net asta:creierul poate fi o arma.Fiecare dintre noi avem puteri paranormale nestiute de noi insa prin exersare le putem dezvolta extrem de mult.
Ati avut experiente legate de asta?big grin

8 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Pacat ca noi folosim doar 10% din creier.
Daca am folosi mai mult, ar fi ceva extraordinar.

| corina_4591 a răspuns:

Am auzit despre asta, tinand cont ca omul folseste doar 10 % din creier va dati seama ca daca ar putea folosi mai mult ar fi altceva.Eu cred ca se poate dar doar la anumite persoane ce au capacitati paranormale si cu multa vointa si mult exercitiu. Daca esti una dintre aceste persoane FELICITARI esti speciala!

| mariaale a răspuns:

Nu cred si nici nu stiu prea multe despre telechinezie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...De exemplu acest comentariu l-am scris cu puterea mintii, fara sa apas pe tastatura si da...in weekend fac o plimbare in zbor printr-o tara exotica ca la noi e prea frig.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as putea ajuta cu nsite documete care o sa "iti deschida" mintea.de obicei nu cred in ea doar cei care nu au avut de a face cu asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am patit odata ca eram pe un camp si era o fantana si o prietena m-a provocat sa ma uit o ora la ea fara sa clipesc si am acceptat. ciudat ca deodata sa miscat galeata asa de tare ca si cum ar fi fost un cutremur si s-a ridicat vreo 10 cm dar ma durea capul si mamn oprit. de atunci studiez despre telechinezie si va spun este adevarat dar nu stiu cum se pate desfasura asa ceva!

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Doar atat. Mintea poate face orice.A fiecarui om.Mi-am dovedit-o pe pielea mea.

| Illidary a răspuns:

Eu folosesc 11% tongue